top of page

O nas

FIRMA

Horizon Films istnieje od 2008, a od 2016 koncentrujemy się na produkcji doświadczeń z gatunku Art VR, Cinematic VR, ale też komercyjnych, jak Premium Content i Branded Content. Dysponujemy kompletnym procesem produkcyjnym pozwalającym na tworzenie wysokiej jakości doświadczeń VR / 360 - od idei do finalnej publikacji.  W naszych działaniach twórczych współpracujemy z ośrodkami badawczymi i naukowo-artystycznymi takimi jak Laboratorium Narracji Wizualnych w Łódzkiej Szkole Filmowej oraz specjalistami w dziedzinie mediów XR, stereoskopii czy dźwięku ambisonicznego.

VISUAL NARRATIVES

W nowej, cyfrowej rzeczywistości specjalizujemy się w opowiadaniu historii zaprzęgając do tego media immersyjne posługując się przy tym językiem filmu i sztuk wizualnych. Obecnie spójne Visual Narratives pozwalają widzom na głębsze zanurzenie się w wirtualnej rzeczywistości i lepsze zrozumienie przekazywanej treści. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy jesteśmy w stanie stworzyć nowatorskie wizualne opowieści, które są nie tylko atrakcyjne dla widza, ale również skuteczne w przekazywaniu komunikatu marki.

MISJA

VR to nie tylko rozrywka. Naszą misją jest przenoszenie granic artystycznych i emocjonalnych. Dzięki zaangażowaniu i kreatywności tworzymy niezapomniane przeżycia, które pozwalają widzom na przeżywanie historii w sposób, jaki nie jest możliwy w tradycyjnym kinie. Nasze projekty VR to połączenie najnowszych technologii z niebanalnymi pomysłami i talentem naszych twórców.

AI

W projektach wprowadzamy, rozwijamy i badamy technologię AI, która może wspierać, a już za chwilę będzie nieodzownym elementem procesu tworzenia doświadczeń filmowych i immersyjnych. Nasz doświadczony zespół nieustannie poszukuje  nowych rozwiązań i sposobów wykorzystania AI do tworzenia jeszcze bardziej realistycznych i immersyjnych doświadczeń VR.

WSPÓŁPRACA

Jesteśmy przekonani, że zaspokoimy oczekiwania naszych klientów i stworzymy dla nich wyjątkowe i dobrze opowiedziane doświadczenia VR. 

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą lub chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, zapraszamy do kontaktu.

 

                                                                                                                                                        

 

 

 

 

                                                                                                                                                                         

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
bottom of page